Agrotkanina od AgroPerfect

Można się zastanawiać, po co obkładać glebę sztucznym tworzywem, co to da, że ziemia wokół roślin będzie osłonięta. Przecież rośliny potrzebują swobodnego dostępu wody, powietrza i promieni słonecznych, czyż nie? Otóż nie do końca na tym to polega.

Agrotkanina w uprawie roślin

Agrtokaniny pozwalają zapobiegać wielu naturalnym procesom, które negatywnie wpływają na czynniki warunkujące wzrost i prawidłowy rozwój twoich roślin. Po pierwsze – zapobiegają wypłukiwaniu gleby. Intensywne opady powodują nie tylko wzrost wilgotności gleby, ale mogą również skutkować tym, że ziemia z wartościowymi minerałami jest wymywana. Natomiast agrotkanina temu zapobiega, jednocześnie przepuszczając taką ilość wody, jaka jest niezbędna dla roślin. Tak samo z przepuszczalnością powietrza – do gleby dostaje się tyle powietrza, ile trzeba, a jednocześnie materiał ten chroni roślinę przed wyziębieniem w razie przygruntowych przymrozków.

Jest to materiał ceniony przez leśników i sadowników, chroniących swoje uprawy czy szkółki przed negatywnym działaniem zmieniających się gwałtownie warunków pogodowych, ale znajduje ona zastosowania także w ogrodnictwie, na działkach i w przydomowych ogródkach. Jeśli chcesz zapobiec wyjaławianiu gleby, wypłukiwaniu ziemi oraz nadmiernemu nawodnieniu roślin, agrotkanina sprawdzi się w tym celu doskonale.

AgroPerfect Agrotkanina

Producentem tego rodzaju produktów dla ogrodnictwa jest AgroPerfect – internetowy sklep, oferujący swoim klientom szeroki wybór towarów, dzięki którym ochrona roślin przed negatywnymi czynnikami oraz lepsze zagospodarowanie ogrodu stają się znacznie łatwiejsze i przynoszą większy efekt.

Dane firmy:

telefon: 669 888 882

mail: biuro@ogrodowerewolucje.pl

adres www: http://agroperfect.pl/